Walltastic vaikiški tapetai

 •       Tai naujos kartos tapetai - freskos vaikams. Fantastinis unikalių, įdomių ir labai kruopščiai, 3D kompiuterio pagalba sukurtų freskų asortimentas, tinkantis visų amžiaus grupių vaikams (nuo kūdikių iki paauglių). Walltastic ® idealiai tinka vaikų miegamųjų, žaidimo, poliklinikų, ligoninių, mokyklų ar darželių kambarių dekoravimui. Šis produktas suteiks Jums ir Jūsų vaikams didelį džiaugsmą. Freskos dydis 243,84 x 304,80 cm

  Ypač lengvai klijuojami ! Per kelias minutes nuostabiai pakeisite patalpą.  

  Vaikiški tapetai Ferma

  Nuotaikingi Fermos tapetai su daugiau nei 18 nuostabių gyvūnų. Puikiai tinkantis kiekvienam mažyliui. Viščiukai, ančiukai, karvytės, kiaulytės ir daugybė kitokių gyvūnų rasite šiame spalvotame Walltastic tapėte.
   

  4999
  Foto tapetas Dino

  Ar mes ne mieli? Mes tikri jūsų draugai. 

  4999
  Disney Mickey Mouse Roadster Racer 45293 (kodas 088)

  Pasiruoškite ir  prisijunkite prie Mickey, Goofy ir Donald Duck, kai jie lenktyniauja pro rodsterio garažą šiame  nuotykyje! Šok į savo Roadster ir mėgaukis važiavimu!
   

  4999
  Vaikiški tapetai PJ Masks (Pižamų herojai)

  Trys vaikai naktį leidžiasi į nutrūktgalviškus nuotykius.PIŽAMŲ HEROJAI.Prisijunk ir tu.

  4999
  Vaikiški tapetai Ugniagesys Samas

  Kas nesižavi gaisrininko, vardu Samas, jo ​​kolegų ugniagesių gelbėtojų ir kitų  Velso kaimo Pontypandy kaimo gyventojų  nuotykiais.

  4999
  Vaikiški tapetai Disney Princesės 43800

  Visos mergaitės svajoja būti princesėmis.Prisiminkime princesių nuotykius. Žasmina ieško pradingusio tigro Radžos, Arielė leidžiasi į tamsiausią bedugnę, Gražuolė randa miestelio gyventojus išgąsdinusį padarą bei išmoksta daugybės naujų dalykų, Auksaplaukė varžybose nugali Fliną, Aurora įkvepia savo žirgui drąsos, Tiana visus sužavi savo skaniaisiais pyragėliais, o Pelenė imasi pertvarkos rūmuose.

  4999
  Vaikiški tapetai Keršytojai

  Superherojai Keršytojai !!! Kas jie,bandantys stoti į lemiamą kovą ir norintys atitaisyti Tano padarytą skriaudą bei atkurti tvarką Visatoje.

  4999
  Vaikiški tapetai Nuotykiai kosmose

  Ši neįtikėtina scena nudžiugins ir įkvėps bet kurį pradedantį kosmonautą ar kosmoso tyrinėtoją. Šiame paveiksle yra planetos, raketa, palydovai, astronautai ir nuostabus mėnulio paviršiaus vaizdas.Tyrinėkite kosmosą ir pasiruoškite nuotykiams kosminėje erdvėje.
   

  4999
  Vaikiški tapetai Dinozaurų šalis

  Dinozaurų šalis  yra įspūdinga ir nepakartojama. Šis juros periodo paveikslas, turintis didžiulius „T-Rex“, „Triceratops“ ir „Stegosaurus“ Bet kokio amžiaus dinozaurų mylėtojus sužavės  dinozaurų scenos. Patirkite  jaudulį ir pavojų su dinozaurais, kokių dar niekada nematėte.

  4999
  Vaikiški tapetai Džiunglės

  Nuostabi džiunglių nuotykių scena, kuri puikiai tinka įkvėpti žaidimams, istorijoms ir svajonėms įvairaus amžiaus berniukams ir mergaitėms.Drambliai, raganosiai, tigrai, flamingai, liūtai, žirafos, zebrai ir daugybė kitų džiunglių gyventojų nuostabioje aplinkoje puikiai sutaria ir kviečia prisijungti ir jus.

  4999
  Vaikiški tapetai Disney Winnie the Pooh

  Visų vaikų draugas Mikė Pūkuotukas ! Sunku suskaičiuoti, kiek mažylių užaugo klausydamiesi pasakų apie smaližių Mikę Pūkuotuką, kiek vaikų svajojo aplankyti Šimtamylę girią ir Paršelį, užsukti į svečius pas mamą Kengą ir Riuką, linksmintis kartu su Tigru, klausantis Triušo ir Pelėdos pasakojimų ar rasti uodegą Asiliukui.

  4999
  Vaikiški tapetai Stebuklingas Vienaragis

  Gražiausi vienaragiai, brangakmeniai, vaivorykštės, drugeliai ir gėlės. Viskas, ko reikia, kad vaiko kambarys taptų stebuklinga scena,privaloma kiekvienam vienaragį mylinčiam vaikui
   

  4999
  Vaikiški tapetai Nuotykiai jūroje

  Banginiai,delfinai,rykliai - povandeniniai nuotykiai su šiais nuostabiais jūros gyvūnais.

  4999
  Vaikiški tapetai Tomas ir draugai

  Mes linksmi,mes išdykę,mes galime būti tikri jūsų draugai :)

  4999
  Vaikiški tapetai Robotai transformeriai

  Mes kovojame už Žemės išlikimą.Mes galime pavirsti įvairiausiomis mašinomis.Mes esame intelektualūs robotai- ateiviai,kuriems rūpi Žemės ateitis. Mes neleisime Kibirkštį panaudoti blogiems tikslams. Ir jūs mums padėsite.

  4999
  Vaikiški tapetai Thunderbirds Are Go

  Smagu žinoti,kad esant būtinybei galime kviesti į pagalbą drąsuolius Thunderbirds .O dar smagiau ,kai jie yra visai šalia jūsų.

  4999
  3999
  Vaikiški tapetai DISNEY MONSTERS UNIVERSITY

  DISNEY MONSTERS UNIVERSITY 

  3999
  3999
  4999
  4999
  Vaikiški tapetai Dinosaur Land (Dinozaurų šalis) 41745

  Kur daugiau ,jei ne Dinozaurų žemėje patirsi tokį jaudulį ir pavojų? Tikriausia dar nesi niekada matęs jų anksčiau ... Sugrįžkime laiku atgal!  

  4999
  Vaikiški tapetai Baby under the Sea

  Nerkite į Jūros dugną. Pasisaugokite ryklių ir banginių žudikų ! Plaukite su delfinais ir raskite pasleptą lobį.
   

  4999
  Vaikiški tapetai Žvaigždžių karai

  Žvaigždžių karai  

  4999
  Vaikiški tapetai Benas 10

   Benas ir  komanda padės nugalėti visus tavo priešus !!!
   

  4999