Walltastic lipdukai

 • Sveiki atvykę į Walltastic, naujos kartos kambarių apdailą vaikams lipdukų pagalba.

  Per kelias minutes jūs galite miegamąjį, vaikų darželio ar žaidimų kambarį paversti stebuklų šalimi.

  Lipdukai gali būti naudojami bet kokiam lygiam paviršiui dekoruoti (sienoms,durims,baldams).

  Lipdukų rinkinį sudaro 6 lapai.Kiekvieno lapo dydis 34*46 cm.

  Piešinį galite sukomponuoti patys.

  Džiunglių nuotykių lipdukai

  Džiunglių nuotykiai !

  3500
  Diney Mickey mouse (Mikis Peliukas) didelis lipdukas

  Diney Mickey mouse (Mikis Peliukas) didelis lipdukas .Matavimai 122 cm - aukštis Kiekvienoje pakuotėje yra 3 lakštai, sudarantys 1 didelį lipduką, kurio aukštis yra maždaug 122 cm, 1 lipdukas apšvietimo jungikliui, 1 pritaikomas durų lipdukas ir papildomi teminiai lipdukai,kurie yra nuimami ir keičiami, todėl gali būti dedami ant bet kokio lygaus paviršiaus, įskaitant sienas, duris ir baldus. Tiesiog nulupkite ir priklijuokite.

  3500
  Fireman Sam (Ugniagesys Samas) didelis lipdukas

  Fireman Sam (Ugniagesys Samas) didelis lipdukas .Matavimai 122 cm - aukštis Kiekvienoje pakuotėje yra 3 lakštai, sudarantys 1 didelį lipduką, kurio aukštis yra maždaug 122 cm, 1 lipdukas apšvietimo jungikliui, 1 pritaikomas durų lipdukas ir papildomi teminiai lipdukai,kurie yra nuimami ir keičiami, todėl gali būti dedami ant bet kokio lygaus paviršiaus, įskaitant sienas, duris ir baldus. Tiesiog nulupkite ir priklijuokite.

  3500
  Disney Princess didelis lipdukas (Kopija) (Kopija) (Kopija)

  Disney Princess didelis lipdukas .Matavimai 122 cm - aukštis Kiekvienoje pakuotėje yra 3 lakštai, sudarantys 1 didelį lipduką, kurio aukštis yra maždaug 122 cm, 1 lipdukas apšvietimo jungikliui, 1 pritaikomas durų lipdukas ir papildomi teminiai lipdukai,kurie yra nuimami ir keičiami, todėl gali būti dedami ant bet kokio lygaus paviršiaus, įskaitant sienas, duris ir baldus. Tiesiog nulupkite ir priklijuokite.

  3500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Disney Cars didelis lipdukas (Kopija)

  Disney Cars didelis lipdukas .Matavimai 122 cm - aukštis Kiekvienoje pakuotėje yra 3 lakštai, sudarantys 1 didelį lipduką, kurio aukštis yra maždaug 122 cm, 1 lipdukas apšvietimo jungikliui, 1 pritaikomas durų lipdukas ir papildomi teminiai lipdukai,kurie yra nuimami ir keičiami, todėl gali būti dedami ant bet kokio lygaus paviršiaus, įskaitant sienas, duris ir baldus. Tiesiog nulupkite ir priklijuokite.

  3500
  Disney Mini Mouse didelis lipdukas

  Disney Mini Mouse didelis lipdukas .Matavimai 122 cm - aukštis Kiekvienoje pakuotėje yra 3 lakštai, sudarantys 1 didelį lipduką, kurio aukštis yra maždaug 122 cm, 1 lipdukas apšvietimo jungikliui, 1 pritaikomas durų lipdukas ir papildomi teminiai lipdukai,kurie yra nuimami ir keičiami, todėl gali būti dedami ant bet kokio lygaus paviršiaus, įskaitant sienas, duris ir baldus. Tiesiog nulupkite ir priklijuokite.

  3500
  3500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  3500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Disney Jake and the Neverland Pirates vaikiški lipdukai

  Disney Jake and the Neverland Pirates 

  3500