Lininiai audiniai, muslinas

 • Linas iš visų audinių sudaro geriausią mikroklimatą odai. Audinys yra laidus orui, gerai sugeria drėgmę ir prakaitą. Linas nepakeičiamas vasarą, nes tolygiai išsklaido drėgmę, palaiko vienodą kūno temperatūrą, o žiemą maloniai šildo.Lino pluoštas gali sugerti 20 % savo svorio ir nebūti šlapias. Tai svarbi savybė ne tik virtuvės, vonios gaminiams bet ir rūbams, kadangi oda mažiau prakaituoja ir nešunta. Tai labai aktualu žmonėms kurie turi jautrią odą arba yra linkę į egzemą.Audinys atsparus statiniam elektros krūviui. Linas per pusę sumažina radiacijos daromą poveikį ir apsaugo organizmą nuo ultravioletinių spindulių.Tai ekologiškas audinys! Linas yra beatliekis produktas, gamtai ir ekologijai nedaro jokio žalingo poveikio. Visi gaminiai, kurie pagaminti iš šio audinio yra biologiškai skylantys.Linas turi antibakterinių savybių, yra laidus orui, tinka alergiškiems žmonėms.Audinys yra 3 kartus sptipresnis ir 5 kartus atsparesnis trinčiai nei medvilnė.
  Skalbimas
  Lininiai gaminiai gali būti skalbiami rankomis arba skalbimo mašina. Skalbti rekomenduojame vėsiame 30 C temperatūros vandenyje, tausojančiu rėžimu, atskirai nuo kitų skalbinių naudojant skalbiklį, kurio sudėtyje nėra balinančių komponentų. Taip pat nerekomenduojami chloro turintys balikliai, kadangi jie gali sugadinti audinio struktūrą. Esant galimybei visada rekomenduojame skalbti minkštame vandenyje. Niekada kartu neskalbkite tamsių ir šviesių audinių. Jeigu skalbiate mašina, neperkraukite jos, kad gaminys galėtu laisvai judėti. Priešingu atveju jis gali susiglamžyti arba tapti dryžuotas.
  Džiovinimas
  Džiovinimas galimas tiek natūraliu būdu, tiek džiovyklėje žemoje temperatūroje, švelniu ("delicate") rėžimu. Esant galimybei visada rekomenduojame rinktis natūralų džiovinimo būdą. Išskalbtą ir nestipriai nugręžtą audinį džiovinti pakabintą leidžiant vandeniui nubėgti arba džiovinti patiesus horizontaliai. Atkreipiame dėmesį, kad linas džiūsta labai greitai, todėl svarbu jo neperdžiovinti ir nedžiovinti saulėje, kadangi vėliau bus sunku išlyginti. Jeigu gaminius džiovinate džiovyklėje juos reikia ištraukti tuomet kai jie dar nėra visiškai išdžiuvę.
  Lyginimas
  Linas natūraliai glamžosi ir tai viena gražiausių savybių, kuri atskleidžia jo natūralumą. Linui būdingos raukšlės parodo jo autentiškumą ir kokybę. Mes - rekomenduojame lininių gaminių nelyginti visai. Taip bus išlaikomas audinio minkštumas, natūralumas ir pūrumas. Tačiau, jeigu Jūs vis tik norite lyginti savo lininius gaminius darykite tai kol jis vis dar šiek tiek drėgnas. Geriau išsilygins o ir papildomai drėkinti nereikės. Lyginkite iš blogosios pusės, taip apsaugosite lino paviršių nuo blizgesio ir spalvos blukimo.
   

  300 - 5100
  300 - 5100
  800 - 13600
  700 - 11900