Walltastic vaikiški tapetai

 •       Tai naujos kartos tapetai - freskos vaikams. Fantastinis unikalių, įdomių ir labai kruopščiai, 3D kompiuterio pagalba sukurtų freskų asortimentas, tinkantis visų amžiaus grupių vaikams (nuo kūdikių iki paauglių). Walltastic ® idealiai tinka vaikų miegamųjų, žaidimo, poliklinikų, ligoninių, mokyklų ar darželių kambarių dekoravimui. Šis produktas suteiks Jums ir Jūsų vaikams didelį džiaugsmą. Freskos dydis 243,84 x 304,80 cm

  Ypač lengvai klijuojami ! Per kelias minutes nuostabiai pakeisite patalpą.  

  Disney Mickey Mouse Roadster Racer 45293 (kodas 088)

  Pasiruoškite ir  prisijunkite prie Mickey, Goofy ir Donald Duck, kai jie lenktyniauja pro rodsterio garažą šiame  nuotykyje! Šok į savo Roadster ir mėgaukis važiavimu!
   

  4999
  Vaikiški tapetai Ugniagesys Samas

  Kas nesižavi gaisrininko, vardu Samas, jo ​​kolegų ugniagesių gelbėtojų ir kitų  Velso kaimo Pontypandy kaimo gyventojų  nuotykiais.

  4999
  Vaikiški tapetai Disney Princesės 43800

  Visos mergaitės svajoja būti princesėmis.Prisiminkime princesių nuotykius. Žasmina ieško pradingusio tigro Radžos, Arielė leidžiasi į tamsiausią bedugnę, Gražuolė randa miestelio gyventojus išgąsdinusį padarą bei išmoksta daugybės naujų dalykų, Auksaplaukė varžybose nugali Fliną, Aurora įkvepia savo žirgui drąsos, Tiana visus sužavi savo skaniaisiais pyragėliais, o Pelenė imasi pertvarkos rūmuose.

  4999
  Vaikiški tapetai Mano pirmasis darbas

  Dūzgia ,burzgia traktoriukai,mašinytės skuba.Linksmai mirksi jų akytės-darbo nepabūgo .

  4999
  Vaikiški tapetai Keršytojai

  Superherojai Keršytojai !!! Kas jie,bandantys stoti į lemiamą kovą ir norintys atitaisyti Tano padarytą skriaudą bei atkurti tvarką Visatoje.

  4999
  Vaikiški tapetai Dinozaurų šalis

  Dinozaurų šalis  yra įspūdinga ir nepakartojama. Šis juros periodo paveikslas, turintis didžiulius „T-Rex“, „Triceratops“ ir „Stegosaurus“ Bet kokio amžiaus dinozaurų mylėtojus sužavės  dinozaurų scenos. Patirkite  jaudulį ir pavojų su dinozaurais, kokių dar niekada nematėte.

  4999
  Vaikiški tapetai Džiunglės

  Nuostabi džiunglių nuotykių scena, kuri puikiai tinka įkvėpti žaidimams, istorijoms ir svajonėms įvairaus amžiaus berniukams ir mergaitėms.Drambliai, raganosiai, tigrai, flamingai, liūtai, žirafos, zebrai ir daugybė kitų džiunglių gyventojų nuostabioje aplinkoje puikiai sutaria ir kviečia prisijungti ir jus.

  4999
  Vaikiški tapetai Disney Winnie the Pooh

  Visų vaikų draugas Mikė Pūkuotukas ! Sunku suskaičiuoti, kiek mažylių užaugo klausydamiesi pasakų apie smaližių Mikę Pūkuotuką, kiek vaikų svajojo aplankyti Šimtamylę girią ir Paršelį, užsukti į svečius pas mamą Kengą ir Riuką, linksmintis kartu su Tigru, klausantis Triušo ir Pelėdos pasakojimų ar rasti uodegą Asiliukui.

  4999
  Vaikiški tapetai Disney Princesės

  Visos mergaitės svajoja būti princesėmis.Prisiminkime princesių nuotykius. Žasmina ieško pradingusio tigro Radžos, Arielė leidžiasi į tamsiausią bedugnę, Gražuolė randa miestelio gyventojus išgąsdinusį padarą bei išmoksta daugybės naujų dalykų, Auksaplaukė varžybose nugali Fliną, Aurora įkvepia savo žirgui drąsos, Tiana visus sužavi savo skaniaisiais pyragėliais, o Pelenė imasi pertvarkos rūmuose.

  4999
  Vaikiški tapetai Stebuklingas Vienaragis

  Gražiausi vienaragiai, brangakmeniai, vaivorykštės, drugeliai ir gėlės. Viskas, ko reikia, kad vaiko kambarys taptų stebuklinga scena,privaloma kiekvienam vienaragį mylinčiam vaikui
   

  4999
  Vaikiški tapetai Nuotykiai jūroje

  Banginiai,delfinai,rykliai - povandeniniai nuotykiai su šiais nuostabiais jūros gyvūnais.

  4999
  Vaikiški tapetai Robotai transformeriai

  Mes kovojame už Žemės išlikimą.Mes galime pavirsti įvairiausiomis mašinomis.Mes esame intelektualūs robotai- ateiviai,kuriems rūpi Žemės ateitis. Mes neleisime Kibirkštį panaudoti blogiems tikslams. Ir jūs mums padėsite.

  4999
  Vaikiški tapetai Thunderbirds Are Go

  Smagu žinoti,kad esant būtinybei galime kviesti į pagalbą drąsuolius Thunderbirds .O dar smagiau ,kai jie yra visai šalia jūsų.

  4999
  Vaikiški tapetai Tatty Teddy

  Tatty Teddy 

  3999
  Vaikiški tapetai Traukinukas Tomas

  Traukinukas Tomas 

  3999
  Vaikiški tapetai Studio pets

  Studio pets

  3999
  Vaikiški tapetai DISNEY MONSTERS UNIVERSITY

  DISNEY MONSTERS UNIVERSITY 

  3999
  Vaikiški tapetai Iron Man

  Iron Man 

  3999
  Vaikiški tapetai Ben 10 omniverse

  Ben 10 omniverse 

  3999
  Vaikiški tapetai Disney Fairies

  Disney Fairies 

  4999
  Vaikiški tapetai Riteris Mikas

  Riteris Mikas  !
   

  4999
  Vaikiški tapetai Ferma

  Nuotaikingi Fermos tapetai su daugiau nei 18 nuostabių gyvūnų. Puikiai tinkantis kiekvienam mažyliui. Viščiukai, ančiukai, karvytės, kiaulytės ir daugybė kitokių gyvūnų rasite šiame spalvotame Walltastic tapėte.
   

  4999
  Vaikiški tapetai Poniai ir arkliukai

   Puiki dovana kiekvienam arkliukus ir ponius mylinčiam vaikui. Nuostabios arkliukų ir ponių variacijos privers Jūsų vaiką jaustis nepakartojamai 

  4999
  Vaikiški tapetai Futbolas

  Smagiausios pasaulio rungtynės tavo kambaryje !!!

  4999
  Foto tapetas Džiunglės

  Pažinkite džiungles su daugiau nei 18 skirtingų spalvotų gyvūnų. Kelionės metu saugokites krokodilų. 

  4999
  Foto tapetas Dino

  Ar mes ne mieli? Mes tikri jūsų draugai. 

  4999
  Vaikiški tapetai Chuggington

  Chuggingtono traukinukų pasaulis atėjo į tavo gyvenimą. Mėgaukis jaunų traukinukų Wilson, Brewster ir Koko nuotykiais bei pramogomis. 

  4999
  Benas 10

  Freskos dydis 243,84 x 304,80 cm 

  4999